NEWSLETTER
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o
wydarzeniach i promocjach
zaprenumeruj nasz biuletyn:
Twój e-mail:

1300 pawilonów, które czekają na Klientów oznacza, że w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 kupić można praktycznie wszystko. Przeważa asortyment odzieżowy - moda damska, męska, dziecięca na każdą porę roku i pogodę; najnowsze trendy, wszystkie rozmiary także dla osób puszystych i kobiet ciężarnych. Nasi Kupcy oferują także obuwie, galanterię skórzaną, kożuchy, bieliznę, kosmetyki, biżuterię i dodatki. W CH MARYWILSKA znajdziemy pościel, art. spożywcze, AGD, RTV, IT, GSM, multimedia, wyposażenie sklepów, a nawet art. hobbystyczne – wędkarskie, rusznikarskie; sklep kibica czy narzędzia dla majsterkowiczów.

W CH MARYWILSKA 44 nie mogło zabraknąć, bankomatów, kantorów wymiany walut i usług kurierskich. Można u nas skorzystać z usług fryzjerów, krawców, jubilerów, biura rachunkowego, biura reklamowego. Dla głodnych Klientów mamy specjalną STREFĘ GASTRONOMICZNĄ. Zakupy spożywcze w korzystnych cenach można zrobić w markecie Biedronka, po meble i dodatki zapraszamy do salonu meblowego ARTANE, po lekarstwa i kosmetyki do apteki Morel, a po sprzęt AGD, RTV, chemię itp. do sklepu MULTIOUTLET.

 

A oto nasz szczegółowy Asortyment

Wybierz branżę:
Projekt i wykonanie zz-soft
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2010 marywilska44.waw.pl